Slide1
Zakładamy konto bankowe PDF

Internet to ogromne możliwości, dzięki którym mamy ułatwiony dostęp do wielu usług i produktów. W sieci możemy nie tylko rozmawiać za darmo z przyjaciółmi i przeglądać pocztę oraz ulubione strony. Możemy również robić zakupy, opłacać rachunki, wypożyczać filmy i robić wiele innych rzeczy.

Finanse bez wychodzenia z domu

Jasne było, że wcześniej czy później wszystkie kwestie finansowe również będziemy mogli załatwiać bez wychodzenia z domu. Dziś nikogo już nie dziwi zaciąganie kredytów, podpisywanie umów czy zakładanie kont bankowych na odległość.

Każdy z nas ma dostęp zarówno do oferty tradycyjnych banków, jak i do różnych firm pozabankowych. Osoby, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogą zaciągać kredytów w bankach, mogą zobaczyć jak działają na przykład Vanquis pożyczki. Cała procedura związana z takim kredytem może być załatwiona bez konieczności wychodzenia z domu. Formalności uproszczone są do minimum, a klient w kilka minut otrzymuje wymarzony limit gotówkowy lub pieniądze do ręki.

Bankowość elektroniczna

Zastanówmy się zatem co może nam dać procedura zakładania konta bankowego przez internet i jak to wygląda. Przede wszystkim na plus za bankowością elektroniczną jest zniesienie różnych opłat. Jeżeli porównamy te same konto bankowe założone w tradycyjnym oddziale, z takim zakładanym przez internet, to te drugie w wielu przypadkach jest całkowicie darmowe. Klient nie płaci za prowadzenie rachunku, za wypłatę z bankomatów i za korzystanie z karty debetowej. Nie ma także żadnych ograniczeń co do wykonywania przelewów. Tymczasem często przelewy zlecone w oddziale banku okraszone są dodatkową opłatą. Bankowość elektroniczna to także ogromna wygoda. W dzisiejszych czasach nikomu chyba się już nie uśmiecha stanie w długich kolejkach na poczcie. Mając dostęp do swojego konta przez internet można robić opłaty siedząc w wygodnym fotelu.

Sama procedura zakładania takich kont jest równie prosta. Jeżeli posiadamy już jedno takie konto, to w wielu przypadkach procedura polega tylko i wyłącznie na wypełnieniu określonego formularza i na zrobieniu przelewu weryfikacyjnego. Jest on swoistym potwierdzeniem naszych danych. Jeśli natomiast nie mamy takiego konta, to także możemy liczyć na szybką obsługę. Tutaj też wystarczy tylko wypełnić formularz. Potem trzeba już tylko poczekać na wizytę kuriera z umową i dostęp do konta przez internet zapewniony.

 

Serwis

Akademia EURO

.

Infakt.pl: CEIDG w pigułce

„Życie” firmy zaczyna się od wpisu do CEIDG, czyli Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Niestety, zobowiązania przedsiębiorców wobec systemu nie kończą się w momencie założenia biznesu. Każda zmiana danych związanych z firmą wymaga aktualizacji CEIDG. Zapominalscy zostaną zdyscyplinowani i w ostateczności ukarani. Przypominamy podstawowe zasady, które pozwolą uniknąć kłopotów. W razie wątpliwości zachęcamy do przepytywania księgowych.

Więcej…
Outsourcing IT

Informatyzacja obejmuje powoli niemal wszystkie dziedziny życia. Także duży i mały biznes nie potrafi już się obejść bez mniej lub bardziej skomplikowanych systemów informatycznych. Jednym słowem – dobry informatyk potrzebny jest prawie w każdej firmie. Jednak nie zawsze są środki na stworzenie nowego etatu. Co wtedy?

Więcej…
Najczęstsze błędy początkujących przedsiębiorców

Prowadzenie własnej firmy to nie lada wyzwanie. Oprócz pomysłu na dochodową działalność i jej promocję, trzeba przecież zmierzyć się z takimi problemami, jak dopełnienie wszelkich formalności w urzędach oraz systematyczne płacenie podatków.

Jakie błędy najczęściej popełniają ci, którzy przygodę ze światem biznesu dopiero zaczynają?

Czy istnieje sposób na uniknięcie takich błędów?Więcej…Unia Europejska szansą

Unia Europejska jest szansą dla wielu Polaków, zarówno na znalezienie lepszej pracy za granicą ...


Ratunek dla strefy euro

Konferencja „Rok 2013 w spółkach i na rynku” zorganizowana przez Polski Instytut Dyrektorów ...


Visa Europe i Orange partnerami strategicznymi we Francji

Jak podaje międzynarodowy magazyn "Banking & Finance" Visa Europe i Orange ogłosiły we Franc...


Polska płaca minimalna najwyższa w Europie Środkowo-Wschodniej

Gdzie imigranci z Azji i Afryki dostaną w naszym regionie Europy najwięcej, pracując za najniżs...

 TOP ↑    Copyright: © Akademia EURO