Slide1
Pożyczki online: jakie oferty są godne uwagi? PDF

Szybka obsługa, ograniczone do minimum formalności oraz jasne zasady udzielania pożyczek – oto czynniki, dzięki którym firmy z sektora pozabankowego stały się niezwykle popularne w Polsce. Jak umiejętnie korzystać z ich ofert?

Nie oszczędzaj czasu – oszczędzaj pieniądze!

Choć dla wielu osób to właśnie szybkość jest głównym atutem takich firm, nie warto oszczędzać czasu na poszukiwanie najlepszych ofert. Dlaczego? Bo porównanie kosztów pożyczki w różnych firmach może pomóc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Nie brak przecież internetowych rankingów, dzięki którym można znaleźć oferty kuszące niskimi odsetkami. Warto też sprawdzać informacje umieszczane na stronach internetowych takich firm. Tu, dzięki suwakom i kalkulatorom, każdy może szybko sprawdzić informacje nie tylko o wysokości odsetek, ale również o pobieranych prowizjach. Net Credit przykładowo podaje wszystkie koszty w sposób czytelny i jasny, co pozwala na szybkie sprawdzenie ostatecznej kwoty pożyczki i porównanie jej z ofertami innych firm.

Korzystaj z elastyczności!

Elastyczne rozwiązania to kolejny walor firm udzielających pożyczek online. Czas trwania pożyczki oraz jej wysokość odgrywają tu ogromną rolę. Im szersza rozpiętość, tym więcej możliwości dostosowania pożyczki do swoich potrzeb. Dzięki temu oferta firmy jest atrakcyjna dla tych, którzy szukają środków na drobne wydatki, jak i tych, którzy chcą sfinansować większe zakupy.

Łap okazje!

Wielka konkurencja na ryku sprawia, że pożyczkodawcy starają się przyciągać nowych klientów atrakcyjnymi promocjami. Pierwsza pożyczka na preferencyjnych zasadach to zachęta, która pojawia się najczęściej. Brak dodatkowych opłat pozwala na sprawdzenie w bezpieczny sposób firmy, przy jednoczesnym pozyskaniu niezbędnego w danej chwili wsparcia finansowego. Warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na zasady udzielania pierwszej pożyczki, ale i na to, jak traktowani są stali klienci. Dlaczego? Bo większość osób zaczyna traktować pożyczki online niczym karty kredytowe, co oznacza nawiązanie stałej współpracy z wybranym pożyczkodawcą.

Dokładne zapoznanie się z regulaminami oraz zasadami udzielania pożyczek to podstawa dla każdego, kto chce korzystać z takiej właśnie metody finansowania nagłych wydatków. Dobry wybór oznacza pozyskanie cennego sojusznika w postaci pożyczkodawcy, którego oferta najlepiej wpisuje się w domowy budżet klienta.

 

Serwis

Akademia EURO

.

Infakt.pl: CEIDG w pigułce

„Życie” firmy zaczyna się od wpisu do CEIDG, czyli Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Niestety, zobowiązania przedsiębiorców wobec systemu nie kończą się w momencie założenia biznesu. Każda zmiana danych związanych z firmą wymaga aktualizacji CEIDG. Zapominalscy zostaną zdyscyplinowani i w ostateczności ukarani. Przypominamy podstawowe zasady, które pozwolą uniknąć kłopotów. W razie wątpliwości zachęcamy do przepytywania księgowych.

Więcej…
Outsourcing IT

Informatyzacja obejmuje powoli niemal wszystkie dziedziny życia. Także duży i mały biznes nie potrafi już się obejść bez mniej lub bardziej skomplikowanych systemów informatycznych. Jednym słowem – dobry informatyk potrzebny jest prawie w każdej firmie. Jednak nie zawsze są środki na stworzenie nowego etatu. Co wtedy?

Więcej…
Najczęstsze błędy początkujących przedsiębiorców

Prowadzenie własnej firmy to nie lada wyzwanie. Oprócz pomysłu na dochodową działalność i jej promocję, trzeba przecież zmierzyć się z takimi problemami, jak dopełnienie wszelkich formalności w urzędach oraz systematyczne płacenie podatków.

Jakie błędy najczęściej popełniają ci, którzy przygodę ze światem biznesu dopiero zaczynają?

Czy istnieje sposób na uniknięcie takich błędów?Więcej…Unia Europejska szansą

Unia Europejska jest szansą dla wielu Polaków, zarówno na znalezienie lepszej pracy za granicą ...


Ratunek dla strefy euro

Konferencja „Rok 2013 w spółkach i na rynku” zorganizowana przez Polski Instytut Dyrektorów ...


Visa Europe i Orange partnerami strategicznymi we Francji

Jak podaje międzynarodowy magazyn "Banking & Finance" Visa Europe i Orange ogłosiły we Franc...


Polska płaca minimalna najwyższa w Europie Środkowo-Wschodniej

Gdzie imigranci z Azji i Afryki dostaną w naszym regionie Europy najwięcej, pracując za najniżs...

 TOP ↑    Copyright: © Akademia EURO