Slide1
Nauka przez Internet PDF

Internet służy nie tylko do zabawy i poznawania nowych osób. Warto poznać również inne zalety tego medium, pozwalające nam na pełne wykorzystywanie potencjału globalnej sieci. Internet może bowiem służyć nam również jako źródło pozyskiwania informacji, środek do nauki czy medium reklamowe, służące nowoczesnej promocji swojej działalności czy oferty firmy. Pozyskiwanie informacji przez internet wydaje się proste, ale warto poznać wszystkie sposoby na znajdywanie szukanych danych. Nie można zapomnieć również o nauce przez Internet. Nowoczesny e-learning pozwala nam na naukę szybką, ciekawą i efektywną. Platformy e-learning mogą być wykorzystywane zarówno do użytku domowego jak również w szkołach, jako ciekawe i nowoczesne urozmaicenie standardowych form nauki.

E-learning odbywa się za pośrednictwem Internetu. Słuchacze mają dostęp do specjalnych platform edukacyjnych, pozwalających na konferencje z prowadzącym oraz dającym możliwość stałego dostępu do wszelkich materiałów dydaktycznych. E-learning wykorzystywany w szkołach może być zarówno metoda główną jak i pomocniczą w nauce. Dla młodych ludzi, znudzonych siedzeniem w ławce i notowaniem, taka inna forma przyswajania wiedzy pewno wyda się interesująca. Można w ten sposób zorganizować ciekawe lekcje praktycznie z każdego przedmiotu, od języków obcych, przez historię aż po przedmioty ścisłe.

Platformy e-learning są również bardzo przydatne podczas ;powtarzania materiału, na przykład przed sprawdzianem czy egzaminem. W Internecie dostępnych jest wiele testów o zróżnicowanym poziomie trudności, pozwalających na swojego poziomu wiedzy. Dodatkowo, e-learning może stać się ciekawą formą nauki przez zabawę, na przykład w młodszych klasach szkoły podstawowej. Ponadto, dzieci od razu uczą się obsługi komputera, która jest dziś priorytetem. Do stosowania komputerów w edukacji, na przykład w dokształcaniu się, warto namawiać również dorosłych, którzy nie mają czas na stacjonarne kursy czy dodatkowe szkolenia. Uczenie się przez Internet jest dla nich bardzo wygodne i pozwala na oszczędność czasu.

amicom.com.pl
 

Serwis

Akademia EURO

.

Infakt.pl: CEIDG w pigułce

„Życie” firmy zaczyna się od wpisu do CEIDG, czyli Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Niestety, zobowiązania przedsiębiorców wobec systemu nie kończą się w momencie założenia biznesu. Każda zmiana danych związanych z firmą wymaga aktualizacji CEIDG. Zapominalscy zostaną zdyscyplinowani i w ostateczności ukarani. Przypominamy podstawowe zasady, które pozwolą uniknąć kłopotów. W razie wątpliwości zachęcamy do przepytywania księgowych.

Więcej…
Outsourcing IT

Informatyzacja obejmuje powoli niemal wszystkie dziedziny życia. Także duży i mały biznes nie potrafi już się obejść bez mniej lub bardziej skomplikowanych systemów informatycznych. Jednym słowem – dobry informatyk potrzebny jest prawie w każdej firmie. Jednak nie zawsze są środki na stworzenie nowego etatu. Co wtedy?

Więcej…
Najczęstsze błędy początkujących przedsiębiorców

Prowadzenie własnej firmy to nie lada wyzwanie. Oprócz pomysłu na dochodową działalność i jej promocję, trzeba przecież zmierzyć się z takimi problemami, jak dopełnienie wszelkich formalności w urzędach oraz systematyczne płacenie podatków.

Jakie błędy najczęściej popełniają ci, którzy przygodę ze światem biznesu dopiero zaczynają?

Czy istnieje sposób na uniknięcie takich błędów?Więcej…Unia Europejska szansą

Unia Europejska jest szansą dla wielu Polaków, zarówno na znalezienie lepszej pracy za granicą ...


Ratunek dla strefy euro

Konferencja „Rok 2013 w spółkach i na rynku” zorganizowana przez Polski Instytut Dyrektorów ...


Visa Europe i Orange partnerami strategicznymi we Francji

Jak podaje międzynarodowy magazyn "Banking & Finance" Visa Europe i Orange ogłosiły we Franc...


Polska płaca minimalna najwyższa w Europie Środkowo-Wschodniej

Gdzie imigranci z Azji i Afryki dostaną w naszym regionie Europy najwięcej, pracując za najniżs...

Kursy językowe to świetna inwestycja. Kup jeden z nich na http://www.eskk.pl bo warto. TOP ↑    Copyright: © Akademia EURO