Slide1
Co proponują skupy samochodów? PDF

Jeśli chcemy szybko i bezproblemowo sprzedać samochód, zdecydujmy się na skup samochodów: profesjonalną firmę, która oferuje nam wysokiej jakości transakcje przeprowadzane w ciągu tylko jednego spotkania. Pracownicy szanują czas swoich klientów, wiedząc, że są zapracowani i sama sprzedaż samochodu może być dla nich sporym obciążeniem. To klient rozpoczyna współpracę, kontaktując się z biurem skupu i informując, jak samochód ma do sprzedania. Później ma miejsce umówienie się na spotkanie.

Ze względu na bezpieczeństwo pracowników skupu wybierane są miejsca publiczne, a nie odludne i niezamieszkałe. Pracownicy mogą pojawić się z własnym transportem, jeśli samochód klienta jest niesprawny. Osoba sprzedająca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z tego tytułu. Negocjacje cenowe trwają do momentu, aż obie strony będą zadowolone z końcowego wyniku. Wtedy ma miejsce rozliczenie się za samochód. Skup może zapłacić w gotówce lub przekazać pieniądze na konto bankowe osoby sprzedającej, jeśli ona sobie tego życzy.

Skupy aut używanych osobowych:

skup samochodów w Warszawie,

skup samochodów Warszawa, Łódź,

skup samochodów używanych

 

Oferta skup aut używanych osobowych Infocar skup aut w Warszawie i okolicach
 

Serwis

Akademia EURO

Tagi

.

Infakt.pl: CEIDG w pigułce

„Życie” firmy zaczyna się od wpisu do CEIDG, czyli Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Niestety, zobowiązania przedsiębiorców wobec systemu nie kończą się w momencie założenia biznesu. Każda zmiana danych związanych z firmą wymaga aktualizacji CEIDG. Zapominalscy zostaną zdyscyplinowani i w ostateczności ukarani. Przypominamy podstawowe zasady, które pozwolą uniknąć kłopotów. W razie wątpliwości zachęcamy do przepytywania księgowych.

Więcej…
Outsourcing IT

Informatyzacja obejmuje powoli niemal wszystkie dziedziny życia. Także duży i mały biznes nie potrafi już się obejść bez mniej lub bardziej skomplikowanych systemów informatycznych. Jednym słowem – dobry informatyk potrzebny jest prawie w każdej firmie. Jednak nie zawsze są środki na stworzenie nowego etatu. Co wtedy?

Więcej…
Najczęstsze błędy początkujących przedsiębiorców

Prowadzenie własnej firmy to nie lada wyzwanie. Oprócz pomysłu na dochodową działalność i jej promocję, trzeba przecież zmierzyć się z takimi problemami, jak dopełnienie wszelkich formalności w urzędach oraz systematyczne płacenie podatków.

Jakie błędy najczęściej popełniają ci, którzy przygodę ze światem biznesu dopiero zaczynają?

Czy istnieje sposób na uniknięcie takich błędów?Więcej…Unia Europejska szansą

Unia Europejska jest szansą dla wielu Polaków, zarówno na znalezienie lepszej pracy za granicą ...


Ratunek dla strefy euro

Konferencja „Rok 2013 w spółkach i na rynku” zorganizowana przez Polski Instytut Dyrektorów ...


Visa Europe i Orange partnerami strategicznymi we Francji

Jak podaje międzynarodowy magazyn "Banking & Finance" Visa Europe i Orange ogłosiły we Franc...


Polska płaca minimalna najwyższa w Europie Środkowo-Wschodniej

Gdzie imigranci z Azji i Afryki dostaną w naszym regionie Europy najwięcej, pracując za najniżs...

 TOP ↑    Copyright: © Akademia EURO